Podsumowanie września.

Witajcie, i znowu wkroczyliśmy w nowy miesiąc.

Wrzesień już za nami, zapewne dla większości z Was był miesiącem bardzo intensywnym, u nas też się działo, pora na podsumowanie …

We wrześniu uczestniczyliśmy w wizytach studyjnych w ramach Tygodnia Usług Społecznych w Powiecie Wielickim, które miały na celu zapoznanie się z innymi podmiotami, ich usługami, jak również zainspirowanie się i rozwój swoich organizacji. Dziękujemy za zaproszenie i świetną inicjatywę Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce.

Naszych Podopiecznych wspieramy wciąż, na tyle ile możemy. Wspieramy Ich w rehabilitacji, opłacamy leki oraz żywność przeznaczenia medycznego, czesne za przedszkole terapeutyczne, pomagamy w załatwianiu spraw urzędowych, w transporcie i wizytach lekarskich. Gdy jest taka potrzeba, to służymy pomocą w porządkach domowych.

Pomoc niesiona przez Fundację ma nie tylko wymiar materialny. Dla wielu Podopiecznych niesamowicie ważne jest samo zainteresowanie, rozmowa, poświęcony czas. Odwiedzamy naszych Podopiecznych również w szpitalach, gdyż tam na nas też czekają.

W tym miesiącu odwiedziłam Natalkę i Jej niesamowite rodzeństwo, Krzysia, Piotrusia, p. Joannę, Marcina i Alanka, Kubusia, p. Krysię.

Odbyło się comiesięczne Spotkanie Fundacyjnych Mam, na którym gościła przesympatyczna Stylowa Szpilka -Małgorzata Płoszaj, która zabrała nas w świat kolorów i mody. Udzielała nam niesamowicie cennych rad odnośnie barw które pasują do naszych cer. Przeprowadziła z nami analizę kolorystyczną. Pani Małgosia utwierdziła nas w przekonaniu, że piękno jest w nas, a kolor ma moc, by go podkreślić. Za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Na naszej budowie Centrum Rehabilitacji widać ogromne postępy, została wylana płyta betonowa nad pierwszym piętrem, fundamenty zostały obsypane ziemią.

Dziękujemy z całego serca naszym Darczyńcom, którzy wspierają nas w naszych działaniach oraz naszych Podopiecznych. Słowa uznania kieruję do

• p. Agnieszki Korbut
  • p. Annie Stokłosie
  • p. Iwonie Sowie
  • p. Asi Niewiara
  • p. Annie Świeży
  • p. Zbigniewowi Landowskiemu
  • p. Patrycji Olchawa
  • p. Katarzynie Tabak
  • Agacie Gancarczyk
  • Darczyńcom, którzy proszą o anonimowość .