Podsumowanie października.

Już środek listopada, a my nie podsumowaliśmy października ???? ????
Wybaczcie, ale ostatnimi czasy mamy ręce pełne pracy… ????

W październiku:
???? Łukasz był na dłuższym urlopie, więc ja miałam więcej obowiązków. Dlatego, niestety – mało odwiedzałam naszych Podopiecznych ????. Na szczęście byliśmy w stałym kontakcie telefonicznym ????, mam nadzieję, że już teraz będzie troszkę lżej ????
????odbyło się Spotkanie Integracyjne z większością naszych Podopiecznych i ich Rodzinami w Brzozowym Zakątku. Spędziliśmy niesamowity dzień, który upłynął nam na wspólnych zabawach, pieczeniu kiełbasek, karmieniu i oprowadzaniu na spacer alpak. Odważniejsze dzieciaki próbowały swoich sił w parku linowym ???? Czas umiliły nam Panie Wiosenki Pani Wiosna kolorowymi, dużymi bańkami mydlanymi, balonami i konkurencjami sportowymi. Co niektórzy pozwolili sobie na namalowanie pięknych tatuaży. Naprawdę, był to niesamowity czas! ????
???? odbyło się również comiesięczne – wytchnieniowe Spotkanie Fundacyjnych Mam, na którym w nietypowy sposób spędziłyśmy wspólnie popołudnie. Oczywiście, wypiłyśmy kawkę, porozmawiałyśmy na wszelakie tematy a potem oddałyśmy się błogiej muzyce i kojącym śpiewom. Było czarująco. Jeszcze raz dziękuję niesamowitej Ani z Bystry Umysł za poprowadzenia tego spotkania.
???? prócz stałego, comiesięcznego wsparcia naszych Podopiecznych w październiku odpowiedzieliśmy na prośbę Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łazach. Chcemy pomagać w realizowaniu innowacyjnych metod wspierania dzieciaków, a zwłaszcza tych z problemami ????. Liczymy na sukces ścieżki sensorycznej tamtejszej placówki ????.
???? włączyliśmy się w aukcję charytatywną, na rzecz Kubusia chorego na rzadki nowotwór: chłoniak z odczynem białaczkowym. Przekazaliśmy wsparcie rzeczowe ????;
???? wsparliśmy również naszą Podopieczną, która jest w ciężkiej sytuacji materialnej i zdrowotne. Zakupiliśmy niezbędne Jej teraz środki medyczne ????????.
???? wybrałam się również z panią prezes Fundacji Janina Świeży do naszej Podopiecznej Beatki. Był to mile spędzony czas z ciepłymi Paniami ☕;
???? październik zakończyliśmy inicjatywą wysyłania kartek urodzinowych ???? 13-sto letniej Kasi, o które prosiła Jaj Mama, wiedząc, że taka niespodzianka przyniesie Jej wiele radości. W tej akcji wsparły nas zaprzyjaźnione dzieciaki ❤️;
???? w październiku przedstawiliśmy Wam również nowe logo Fundacji;
???? dziękujemy również Szkoła Podstawowa w Niegowici za przekazanie dużej ilości plastikowych zakrętek – na rzecz naszych Podopiecznych ???? dziękujemy Wam bardzo, za każdy gest wsparcia. Jesteście niesamowici ❤️.