Podsumowanie stycznia.

❄️“Styczeń to początek nowego roku, nowa energia i nowe życie”

„Traktuj każdy dzień jak nowy rok, ponieważ tak jest”.

❄️W styczniu pogoda nas nie rozpieszczała, przywitała nas przeplatanką mrozów i opadów – raz śnieg a potem długie opady deszczu. Już chyba wszyscy z utęsknieniem czekamy na wiosnę ????????????

❄️Początkiem stycznia planowaliśmy nasz budżet, działania, obraliśmy cele … Mamy nadzieję, że będzie to dla nas wszystkich dobry rok, że uda nam się w jak największym stopniu wspierać naszych Podopiecznych ????‍????‍????‍????.

Zaczęliśmy ten rok z pozytywnym nastawieniem, odwiedzinami u Oliwierka, Filipka, Klaudii, Adasia. ❤️

❄️W styczniu niezmiennie wspieraliśmy Podopiecznych, czy to wsparciem w dofinansowaniu rehabilitacji, zakupie leków. Udało nam się również dofinansować turnus rehabilitacyjny Szczepanowi. Do grona Podopiecznych Fundacji dołączyli Kubuś i Karina. W biurze gościliśmy Sylwię z Mamą, Wojtusia również z Mamą, Beatkę, oraz Marcina i Daniela. Pracę w Fundacji rozpoczęła Kinga ????????.

❄️Wzięliśmy udział w Gminnym Spotkaniu Noworocznym, które było dedykowane mieszkańcom oraz Organizacjom Pozarządowym działającym na terenie gminy Gdów.

❄️Odbyło się pierwsze w tym roku “Spotkanie Fundacyjnych Mam” na którym gościłyśmy p. Asię Murek – która wsłuchując się w problemy Mam, z uczuciem i profesjonalnym podejściem wspierała i motywowała. Próbowała nakierować dany problem na właściwe tory. Na tym spotkaniu gościliśmy Mamy, którym w końcu udało się być z nami pierwszy raz, co bardzo nas cieszy.????

❄️Na budowie Centrum Rehabilitacyjnego zakończyliśmy konstrukcję więźby dachowej i przygotowaliśmy pokrycie na dach. Naszym kolejnym celem, będzie montaż okien. Są to ogromne koszty, dlatego z głębi serca, prosimy o włączenie się do zbiórki, którą zorganizowaliśmy. ❤️

Na naszej stronie internetowej, w zakładce wesprzyj – każdy Darczyńca w bardzo prosty sposób może przekazać darowiznę na okna do poszczególnych gabinetów.????????????

❄️W ubiegłym roku zostaliśmy organizacją pożytku publicznego OPP, możemy dzięki temu pozyskiwać 1,5% na realizację celów statutowych Fundacji.???? Pamiętajcie o nas rozliczając swój PIT

???? Numer KRS: 0000794517 ????❤️

❤️ Dziękujemy, że z nami jesteście! ❤️