Podsumowanie stycznia

Zanim się obejrzeliśmy minął już pierwszy miesiąc nowego roku. Zobaczcie co działo się w styczniu w Fundacji Chomik Ku Dobremu!

  • Nowy rok rozpoczęliśmy, jeszcze w świątecznej atmosferze, kontynuując spotkania z naszymi podopiecznymi. Konrad odwiedził nas ze swoimi najbliższymi i mogliśmy na żywo zobaczyć jak duże efekty przyniosła jego wytrwałość, silna wola i długi okres rehabilitacji, do której nasza Fundacja dołożyła swoją cegiełkę. Konrad trzymamy za Ciebie kciuki! Dla części naszych podopiecznych największym wsparciem jest możliwość spędzenia czasu z druga osobą, nasze odwiedziny, utrzymywany kontakt. Jedną z takich osób jest pani Maria, o której już zapewne słyszeliście. Ze spotkań z nią wychodzimy zawsze naładowani dobrą energią.
  • Nasza podopieczna Marysia w styczniu ciężko pracowała na sfinansowanym przez Fundacja Chomik – Ku Dobremu turnusie rehabilitacyjnym Centrum Terapii ASQ turnusy fizjoterapeutyczne w Wołominie. Takie wyjazdy to dla Marysi bardzo duże przeżycie, z relacji mamy i pań terapeutek wiemy jak dzielnie znosiła trudne ćwiczenia.
  • Większość z nas angażuje się w zbiórki plastikowych nakrętek na rzecz osób potrzebujących. Od początku roku możemy je zbierać do naszego fundacyjnego serca! Obecnie zbieramy nakrętki na rzecz rehabilitacji naszego podopiecznego Łukasza Drużyna Łukasza Serce możecie znaleźć przy Chomik Gdów Centrum Dom i Ogród przy ulicy Cegielnianej 875 w Gdowie.
  • W styczniu mieliśmy przyjemność gościć pana Dawida – prezesa Fundacja Silesia która wspiera w powrocie do sprawności naszego podopiecznego Szczepana Powrót Szczepana. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami, działając razem możemy wzajemnie wspierać swoje inicjatywy co tylko potęguje ich pozytywne efekty.
  • Styczeń to również czas tworzenia planów pomocowych dla naszych podopiecznych. Na zebraniu Zarządu Fundacji został uchwalony plan wsparcia dla każdego z nich. Nasza Fundacyjna Rodzina rośnie w siłę, w różny sposób wspieramy już 42 podopiecznych wraz z rodzinami. W 2022 roku czeka nas wiele przedsięwzięć, o których na pewno usłyszycie! Trzymajcie za nas kciuki i bądźcie z nami!
Opowiedz o nas: