Podsumowanie marca.

Witajcie,
Marzec minął bardzo szybko, był intensywny w działaniach. Sami przeczytajcie co działo się u nas, zapraszamy … ????

????Najważniejszym wydarzeniem minionego miesiąca była Msza święta, która odbywa się każdego 17 dnia miesiąca w intencjach naszych Podopiecznych, Pracowników i Darczyńców ????.Tym razem była niezwykle wyjątkowa i uroczysta. Poświęcona została na niej figura św. Józefa ????, który stał się patronem naszego budowanego Centrum Rehabilitacji ????. Po Mszy św. spotkaliśmy się z kilkoma Podopiecznymi i Ich Rodzinami na wspólnym obiedzie w Rabatka Cafe – Kawiarnia Gdów ????‍????????.

????Na budowie Centrum dobiega końca praca nad oszkleniami dużych ram i drzwi okiennych. Gabinety zabiegowe nabierają zupełnie innego wyglądu z oknami ???? ????????????.

????W marcu mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli organizacji społecznych, które świadczą wsparcie mieszkańcom Powiatu Wielickiego????. Nasza współpraca dąży do stworzenia kompleksowego systemu, który integruje różnorodne instytucje społeczne, mające na celu zwiększenie dostępności usług dla społeczności ????. Chcemy razem współpracować, gdyż razem możemy osiągnąć więcej. ????

????Na marcowe „Spotkanie Fundacyjnych Mam” zaprosiliśmy wyjątkowych – ochotników medyków i strażaków – Państwa Agnieszkę i Wojciecha ❤️. Nasi Goście przybliżyli nam wiedzę, jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej ????.Temat cieszył się dużym zainteresowaniem, Rodzice (gdyż mieliśmy Tatusia rodzynka ????) aktywnie brali udział w dyskusji i przede wszystkim w praktycznych ćwiczeniach ????.Tego typu zajęcia to ważna i potrzebna lekcja dla każdego z nas ????.

????W minionym miesiącu odwiedziłam Wojtusia i razem witaliśmy pierwszy dzień wiosny ????????????. Poznałam rodzinę Kubusia, pana Grzegorza i Jego żonę ❤️. Z Sylwią przeglądałam ulubione książeczki. Przed Świętami odwiedziłam Marcela, panią Joasię oraz Natalkę ???????????? .Niezwykle przyjemne są odwiedziny naszych Podopiecznych w Fundacji, za co dziękujemy Karolince, Wojtusiowi, Filipowi i Ich Mamom. ❤❤❤

????Dziękujemy za te piękne spotkania wszystkim rodzinom! ????

???? Fundacja Chomik – Ku Dobremu niezmiennie i regularnie udziela wsparcia finansowego naszym Podopiecznych ❤. Udzielamy pomocy w dofinansowaniu specjalistycznych turnusów, rehabilitacji, masaży leczniczych, zakupie leków. Wspieramy również inne potrzeby np. dofinansowujemy czesne naszemu Podopiecznemu w przedszkolu terapeutycznym ????????.

????Drodzy Darczyńcy, zobaczcie ile dobrego z Wami udało się nam zrobić ❤
Dziękujemy, że razem z nami niesiecie promyk słońca dla naszych Podopiecznych ????.

—–‐———————————
Pamiętajcie o nas rozliczając swój PIT ❣️