Przedświąteczny czas w Fundacji.

Witajcie ????

Jak u Was przygotowania do Świąt ????, które są tuż, tuż … ????
W Fundacji przedświąteczny czas jest magiczny, to przede wszystkim spotkania, rozmowy, uśmiechy ????. Za nami dużo pięknych chwil, o których pokrótce Wam opowiemy ????

Spotkania z naszymi wyjątkowymi Podopiecznymi zaczęliśmy sesją zdjęciową, było też ostatnie już w tym roku Spotkanie Fundacyjnych Mam, oraz Wigilia Firmy Chomik ????.

Dzięki wielkiemu sercu ❤️, niezwykle empatycznych aniołów p. Madzi i p. Piotrowi Kępka Photography nasi Podopieczni mogli uczestniczyć w prawdziwej sesji fotograficznej ???? . Widok radości i uśmiechów na twarzach dzieci oraz ich Rodziców był niezwykle wzruszający ???? ❤️. Atmosfera pełna ciepła i wzajemnej życzliwości sprawiła, że każdy uczestnik czuł się wyjątkowo ????.
Zdradzimy Wam ????, że niektórzy na początku byli bardzo nieśmiali, ale jak już trochę się rozluźnili to świetnie pozowali do zdjęć ????. Efekty sesji są przepiękne, a uchwycone na nich chwile zostaną z Rodzinami na długo i będą niezwykłą pamiątką❣️.

Na Spotkaniu Fundacyjnych Mam, również było wyjątkowo. Przy tradycyjnym barszczyku i nutach polskich kolęd mogłyśmy zrelaksować się i porozmawiać. Nasze zaproszenie przyjęła niesamowita Olga Świeży, która poprowadziła inspirujące, świąteczne warsztaty florystyczne ????. Każda z nas pod czujnym okiem i z cennymi wskazówkami Olgi, mogła zrobić wyjątkowy stroik, który z pewnością doda świątecznego uroku naszym domom. Było naprawdę magicznie ???? ✨.
Dziękujemy wszystkim wspaniałym Mamom za obecność ❤️.

W ostatnią niedzielę odbyła się Wigilia Chomik Gdów, na którą Zarząd Firmy zaprosił kilku naszych Podopiecznych❣️. Ugoszczono nas wspaniale. Razem z Pracownikami Firmy Chomik zasiedliśmy do wigilijnej wieczerzy, łamaliśmy się opłatkiem i wspólnie kolędowaliśmy ????.

Te spotkania wzmocniły nasze więzi. Dziękujemy, że jesteście z nami ❤️

Dziękujemy również Rabatka Cafe – Kawiarnia Gdów za serdeczność oraz gościnę. Doceniamy to, że zawsze chętnie staraja się sprostać naszym pomysłom ???? ???? ❤.