Podsumowanie lutego.

????Pora na podsumowanie lutego. To już drugi miesiąc roku, ten czas tak szybko mija????‍♀️.

Pogoda nadal nas nie rozpieszczała, zwłaszcza szarugą i ciągłymi deszczami. Te kapryśne dni mijały radośniej kiedy spotykaliśmy się z naszymi Podopiecznymi i Ich Rodzinami, oraz gdy rozmawialiśmy.❤

Niezmiennie w wspieramy naszych Podopiecznych poprzez pomoc w dofinansowaniach specjalistycznych turnusów, rehabilitacji, opłacając czesne za przedszkole terapeutyczne czy zakupie leków.????

????Początek miesiąca był wielką niespodzianką dla Fundacji. Zostaliśmy laureatem Pereł Powiatu Wielickiego Powiat Wielicki w kategorii – Obszar Społeczny „Organizacja”. ????Jesteśmy wzruszeni i jednocześnie dumni, że nasze działania na rzecz społeczeństwa zostały dostrzeżone i docenione. Nasze serca przepełnia radość! Ta nagroda to ogromne wyróżnienie i dodatkowa porcja motywacji do dalszych działań.????

????Za nami drugie w tym roku Spotkanie Fundacyjnych Mam.???? Tym razem spędziliśmy czas na nauce szydełkowania???????? z Paniami z KGW z Wiśnicza Małego. ????Zainteresowanie Mam było ogromne, sala była przepełniona i wszyscy mocno zaangażowaliśmy się w naukę.????

????W powstającym Centrum Rehabilitacji pojawiły się już okna. Jesteśmy wdzięczni za środki, które dotychczas zostały wpłacone dzięki Waszym szczodrym sercom.

W tym miesiącu odwiedziliśmy Piotra, Hanię, Wiktora, Mateusza i Błażeja.????

Dziękujemy jeszcze raz Szkole Podstawowej z Niegowici, Przedszkolu i Szkole Podstawowej z Trąbek za dostarczenie do Fundacji zakrętek. Fundusze za sprzedaży wesprą naszych Podopiecznych w tak potrzebnej rehabilitacji .❤️

————————————————

Pamiętajcie o nas rozliczając swój PIT! ❤️