Podsumowanie grudnia

Witajcie w Nowym Roku!

Jak Wasze noworoczne postanowienia? Jednym z naszych postanowień jest zdecydowanie zaczynać każdy dzień od uśmiechu i doceniać każdą chwilę. Na Nowy Rok życzymy Wam abyście byli pełni radości, nadziei oraz mieli wokół siebie samych życzliwych ludzi. A tymczasem zapraszamy Was do podsumowania działań Fundacji z miesiąca grudnia.

Grudzień rozpoczeliśmy od Mikołajkowej niespodzianki dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Dobrej (sześcioro z nich to podopieczni naszej Fundacji, których stale wspieramy w zakresie rehabilitacji). Spotkanie rozpoczęło się magicznie a wszystko za sprawą prawdziwego czarodzieja Iluzjonista Pan Magiczny Występ wywołał ogrom radości i uśmiechów. Nie mogło oczywiście zabraknąć Mikołaja, który obdarował wszystkich uczniów a nawet i nauczycieli!

Świąteczne przygotowania to także współprace z Środowiskowy Dom Samopomocy w Zagórzanach oraz z Środowiskowy Dom Samopomocy „Klub Aktywności” z Krakowa. Dziękujemy za piękne świąteczne kartki jakie od Was otrzymaliśmy i które mogliśmy wysłać do naszych podopiecznych.

Fundacja Chomik – Ku Dobremu wraz z firmą Chomik Gdów już po raz kolejny zaangażowała się w przygotowanie Szlachetna PACZKA. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy sprawić aby czyjeś święta były odrobinę piękniejsze.

Jednym z nowych podopiecznych Fundacji Chomik – Ku Dobremu został Filip. Już od pierwszych chwil naszego spotkania skradł nasze serca szczerym i ciepłym uśmiechem. Cieszymy się, że będziemy mogli wspierać Filipa w poprawie jego sprawności.

Koniec roku mieliśmy okazję uczcić spotkaniem z naszym podopiecznym Szczepanem. Bardzo dziękujemy za te prze miłe odwiedziny. Zachęcamy Was do śledzenia jego strony Powrót Szczepana!

Fundacja Chomik Ku Dobremu przyłączyła się do przedświątecznych przygotowań upominków dla osób potrzebujących. Wspieraliśmy m.in. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdowie, Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce, Szkolne Koło Caritas w Kamionnej czy Fundację im. Brata Alberta. Wspólnymi siłami przyczyniliśmy się do tego aby osoby, które na co dzień zmagają się z wieloma trudnościami, mogły poczuć, że nie są same.

Trzymajcie się ciepło!

Opowiedz o nas: