Czerwcowe Spotkanie Mam.

Witajcie w ten piękny dzień 😍

Dzisiaj kilka słów o ostatnim Spotkaniu Fundacyjnych Mam ❤ 🥳.
Czerwcowe Spotkanie Mam z przyczyn od nas niezależnych podzieliłyśmy na dwa 😉.

Odwiedziła nas na jednym z nich p. Katarzyna ❤ z Ziołowe Zacisze, która przedstawiła i przybliżyła nam tajniki ziołolecznictwa 🌿🌾. Opowiadała o wykorzystaniu naturalnych roślin leczniczych i ziół w celu dbania o lepsze samopoczucie i zdrowie 😍. Poznałyśmy sposoby zbierania i suszenia ziół, przygotowania naparów, maceratów, octów, maści oraz nalewek fit terapeutycznych 😘 😋 Same nie zdawałyśmy sobie sprawy z tego, ile drogocennych roślin otacza nas wokół 🌏 💓.

Pani Kasia posiada ogromną wiedzę o ziołolecznictwie 😍. Znała odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania, sugerowała różne rozwiązania udzielając cennych wskazówek 🤗. W trakcie spotkania obejrzałyśmy okazy ziół, które na co dzień mamy na wyciągnięcie ręki oraz zapoznałyśmy się z bardzo obszernym zielnikiem 📚.

Pani Kasiu, jeszcze raz serdecznie dziękuję za poświęcenie swojego czasu dla nas ❤️, za cenną wiedzę, którą się Pani podzieliła ❤️, za otwarte serce ❤️!
Dziękujemy za niespodziankę w formie instruktażu przygotowania herbatki 🫖 „Owocowy Czar”, którą zapewne każda z nas wykorzysta w najbardziej odpowiednim dla siebie czasie, bądź już się odprężyła przy jej piciu 😊 🫶.

Mam nadzieję, że naturalne metody dbania o zdrowie i ciało, o których pani opowiedziała, nasze Mamy wykorzystają dla siebie i swoich bliskich nie jeden raz w codziennym życiu.❤️

📍 Polecamy z czystym sercem stronę Ziołowe Zacisze, gdzie czeka na Was dużo pożytecznej, sprawdzonej wiedzy, cennych przepisów oraz pozytywnej energii! 💪

Oba czerwcowe spotkania były świetną okazją do odprężenia się, relaksu, chwili wytchnienia, zdobycia nowej wiedzy. Tym razem w mniejszym gronie miałyśmy możliwość podzielić się swoimi zmartwieniami, radami i wiedzą. Nie zabrakło oczywiście żartów i śmiesznych życiowych sytuacji 😊 😅. Dla nas nie ma już tematów, których byśmy nie poruszyły 🫣 😁 Atmosfera, która towarzyszy naszym spotkaniom jest naprawdę czarująca i życzliwa 🫂 ❤️ .

Wam, Fundacyjne Mamusie ❤️, dziękuję że mimo Waszych napiętych grafików, znajdujecie czas na wspólne spotkania, w których niesamowicie się inspirujecie oraz motywujecie. Łzy przeplatacie śmiechem. Jesteście niesamowite! ❤️

Ściskam Was! ❤️ ❤️ ❤️

Opowiedz o nas: