Współpraca ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Dobrej.

Jak wiecie, jako Fundacja Chomik – Ku Dobremu zmierzamy w dobrą stronę ❤. Los sprawił, że niemal na początku naszej drogi trafiliśmy do Dobrej 🥰 (urokliwej miejscowości w Beskidzie Wyspowym) i kolejny już rok blisko współpracujemy z mieszczącym się tam Specjalnym Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym im. Marii Konopnickiej 🫶 🤗.

Ci 🫵 którzy obserwują nas na bieżąco w social mediach i czytają nasze posty wiedzą, że większości naszych podopiecznych wspieramy w finansowaniu rehabilitacji 💪. Czy to domowych czy ambulatoryjnych. Jest to nasze niezmienne, comiesięczne wsparcie ❤.

Sześcioro naszych podopiecznych uczestniczy w finansowanych przez Fundację zajęciach rehabilitacyjnych, korzystając z pomieszczeń udostępnionych przez SOSW w Dobrej. Są nimi nietuzinkowi podopieczni tego ośrodka 😍 : Sylwia, Wiktor, Natalka, Krystian, Julka i Michał. Nasza wspaniała, zaprzyjaźniona rehabilitantka p. Dominika 💪 kilka razy w tygodniu naciąga, rozciąga, masuje i motywuje naszych podopiecznych. By zajęcia przynosiły jeszcze lepszy efekt zakupiliśmy i przekazaliśmy na rzecz Ośrodka sprzęt rehabilitacyjny – specjalistyczne kształtki piankowe i drabinkę gimnastyczną, które są intensywnie wykorzystywane przez p. Dominikę i uśmiechniętą gromadkę naszych podopiecznych 😍 . Dzięki ich wytrwałej pracy i odpowiednim ćwiczeniom poprawia się ich sprawność oraz komfort życia 💪. Miejmy nadzieję, że włożony wysiłek pozwoli długo cieszyć się efektami oraz zmienić codzienne nawyki na lepsze.

W zeszłym roku dla całej społeczności ośrodka zorganizowaliśmy nie lada niespodziankę mikołajkową 🎅. Zaprosiliśmy do Nich przed Świętami ✨ niezwykłego, oszałamiającego Pana Magicznego 🪄. Zabrał On wszystkie dzieci na moment w świat czarów… było pięknie, magicznie. Dzieciaki z niedowierzaniem ale też ogromnym zaciekawieniem patrzyły na to, co dzieje się wokół nich 🤩 🥳 .

W tym roku również będziemy mieć niespodziankę 🎁 dla uczniów Ośrodka… ale za wiele nie chcemy zdradzać 😁 🤫 🤭 Mamy nadzieję, że dzieciaki będą zadowolone, podobnie jak w roku poprzednim. Tym pochwalimy się Wam już za niedługo 🎅 ❄️.

Opowiedz o nas: