Wizyta w WTZ w Czernichowie.

Chcielibyśmy Wam opowiedzieć o naszych odwiedzinach w Fundacja im. Brata Alberta WTZ w Radwanowicach-Czernichowie😍

W WTZ zostaliśmy przyjęci bardzo życzliwie i z wielką radością 🥳. Zawsze po wizycie w Warsztatach wychodzimy uśmiechnięci i z „bateriami” naładowanymi do pełna. To za sprawą panującej tam przyjacielskiej i rodzinnej atmosferze 😊

Uczestnicy Warsztatów to bardzo otwarte oraz zdolne osoby 😊 Ich Opiekunowie mają ogromne szczęście mając u swojego boku tak utalentowanych oraz pogodnych Podopiecznych 🤩 🥳.

Przed każdymi świętami, czy to Bożego Narodzenia, czy Wielkanocnymi pomieszczenia WTZ zamieniają się w kolorowe pracownie, w których są przygotowywane z ogromnym zaangażowaniem, starannością i precyzją ozdoby i stroiki świąteczne. Następnie sprzedawane są one na okolicznych kiermaszach. Uczestnicy warsztatów wkładają całe serca w tworzenie pięknych, pracochłonnych i kolorowych ozdób ❤️. Tym razem podziwialiśmy kolorowe stroiki, piękne pisanki i różnobarwne kury 😍 🐣 🐔.

Nasza Fundacja po raz kolejny postanowiła wesprzeć WTZ gipsowymi figurkami baranków 🐑. Radość i zadowolenie na twarzach Podopiecznych i Pracowników była ogromna 🥰. Cieszymy się, że dzięki naszemu wsparciu z rąk podopiecznych wychodzą prawdziwe cudeńka ❤️.

Do zobaczenia Kochani 😊

Opowiedz o nas: