Wakacyjne spotkanie.

Witajcie 😍,
Jak mijają Wam wakacje? 🤔
U nas intensywnie 🏃‍♀️🏃 Dużo się dzieje 😊

Nasi Podopieczni mają więcej wolnego, dlatego w miarę możliwości staramy się poświęcić im troszkę więcej czasu 😉 🤩
Ostatnio odwiedziłam niesamowitych braci – Kacpra i Kamila 👬 ❤️. Wspólnie z chłopcami przenieśliśmy się w świat cukiernictwa 🧁 🧁 🧁.

Podczas ostatniej rozmowy Ich Mama wspomniała, że chłopcy lubią „pichcić” 👨‍🍳🧑‍🍳. Zastanawiałam się wtedy, jak umilić im czas, a Mamie dać chwilę wytchnienia. Wpadłam na pomysł wspólnego upieczenia muffinek. Chłopcy są bardzo aktywni i jak wszystkie dzieci – ciekawi świata i nowych rzeczy 🤩. Tak więc, pomysł przyjęli z entuzjazmem i z niecierpliwością czekali na umówiony dzień.

Podczas całego spotkania różnorodnych pytań nie było końca, śmiechów, radości oraz pełnego skupienia na wykonywanych czynnościach, które im przydzieliłam😁 😀 😊. Praca poszła nam szybko a efekty zobaczcie sami na zdjęciach. Uwierzcie mi na słowo – zapach, jaki unosił się w domu był obłędny. A muffinki znikały w błyskawicznym tempie 🥰. Wszystkim bardzo smakowały. Nawet Sąsiedzi i Łukasz zostali obdarowani😊

Nasi Podopieczni, Kamilek i Kacper, to niesamowite chłopaki ❤️. Są ze sobą bardzo zżyci, uzupełniają się wzajemnie ❤️. Kacperek jest bardzo uczynny. Potrafi już pomóc rodzicom w wielu obowiązkach domowych💪. Na co dzień grafik chłopców jest wypełniony różnymi dodatkowymi zajęciami usprawniającymi 🏋️ 🏊‍♂️. Najważniejsze, że obydwaj cały czas dzielnie rehabilitują się, poprawiając swoją sprawność. Chłopcy niedawno wrócili z bardzo intensywnego turnusu, a Kamilek ostatni miesiąc dzielnie doskonalił swój chód na innowalku – co przynosi piękne efekty. Byle tak dalej chłopaki!

To spotkanie było dla mnie niesamowite, od chłopców wyszłam pełna energii, pozytywnie naładowana! Cieszę się że mogłam sprawić im radość 🤗. Ważne, że Oni sami byli bardzo zadowoleni, że ich wysiłek przyniósł takie pyszne i słodkie efekty 😊. Jestem z Nich bardzo dumna!

Wspólne chwile spędzone z Podopiecznymi i Ich uśmiechy są najlepsza motywacją i dają mi satysfakcje z pracy. Jednocześnie jeszcze bardziej doceniam codzienny trud i zaangażowanie rodziców w wychowanie i rehabilitację swoich dzieci, które mimo niepełnosprawności potrafią być prawdziwymi wulkanami energii 🥳

Dziękuje Wam jeszcze raz za ten dzień! ❤️

Opowiedz o nas: