Spotkanie z przedstawicielami OWiT Kraków, PFRON Oddział Małopolski oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Podopieczni naszej Fundacji oraz wszystkie Osoby będące na spotkaniu mogły dowiedzieć się o wsparciu, jakie oferują wyżej wymienione instytucje w ramach swojej działalności. Zapoznały się również i dowiedziały o możliwości wypożyczenia nieodpłatnie różnych sprzętów asystujących, którymi dysponuje OWiT Kraków ❤.

Dziękujemy ❤ p. Anna Orzechowska– prezes Fundacji Centrum Rehabilitacji ZNOWU W BIEGU, która podsunęła pomysł zorganizowania spotkania informacyjnego w naszej Fundacji 💪. Pani Ania przedstawiła pokrótce zakres wsparcia jaki świadczy Fundacja Centrum Rehabilitacji Znowu w Biegu, oraz Poland Business Run 🙂.

Podziękowania kierujemy również w stronę p. Łukasz Kosiary ❤ przedstawiciela OWiT Kraków, za świetną organizację tego wydarzenia, oraz za ogrom informacji o wsparciu jakie oferuje osobom z niepełnosprawnością OWiT Kraków.

Więcej informacji znajdziecie, obserwując ich profil, do czego zachęcamy ❤

Dziękujemy za wizytę i liczymy na dalszą, owocną współpracę ❤ 🥰

Mamy nadzieję, że spotkanie było dla każdego z uczestników miłą okazją do poszerzenia swojej wiedzy oraz, że udało nam się Was zmotywować do działania ❤.

Pozdrawiamy 🤗

Opowiedz o nas: