Spotkanie Integracyjne Podopiecznych Fundacji

Dzień 5 sierpnia był dla nas wyjątkowy! Właśnie w tym dniu, pomimo kapryśnej pogody odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne podopiecznych Fundacji Chomik – Ku Dobremu. W spotkaniu wzielo udział pięcioro naszych podopiecznych wraz z rodzinami. Obecna była także pani Janina Świeży – prezes Zarządu Fundacji, pan Marek Świeży – Fundator, Łukasz Grabowski – wice prezes Zarządu Fundacji oraz Paulina Trepka – pracownik socjalny naszej Fundacji. Pozytywną energię i radość do naszego sptkania wniosła również pani Maria, która jest zarówno podopieczną jak i wolontariuszką w naszej Fundacji.

Nasi goście wzięli udział w sesji zdjęciowej zarówno w plenerze jak i w siedzibie firmy Chomik przy użyciu profesjonalnego urządzenia OrbitView Fashion Studio. Był również czas na wspólny obiad, rozmowy jak i poznanie czym zajmuje się firma Chomik, dzięki której działa nasza Fundacja.

Uważamy, że rodzice osób niepełnosprawnych tworzą dla siebie nawzajem największą grupę wsparcia, dlatego chcemy, aby mieli oni możlwiość częstszego spotykania się. Jednym z celów działania Naszej Fundacji jest budowanie trwałych relacji z naszymi podopiecznymi i ich rodzinami. Chcemy być blisko nich, poznawać ich potrzeby, zapewniać o tym, że mogą na nas liczyć.

Mamy nadzieję, że nasze pierwsze spotkanie integracyjne będzie początkiem pięknej Fundacyjnej tradycji!

Opowiedz o nas: