Spotkanie Integracyjne Podopiecznych Fundacji Chomik – Ku Dobremu i Ich Rodzin.

Witajcie ????

Za nami Spotkanie Integracyjne Podopiecznych Fundacji Chomik – Ku Dobremu i Ich Rodzin ???? ???? ???? ????

Co tam się działo! było suuuper! ???? Jesteście ciekawi? ????

W sobotnie przedpołudnie spotkaliśmy się w przepięknym „Brzozowym Zakątku” ????. Pogoda jak na jesień, była wprost wymarzona! Chociaż w ciągu tygodnia nas straszyła, to na sobotę wyklarowała się i było słonecznie i cieplutko ???? ???? ????.
Na wszystkich naszych Gości czekały atrakcje ????. Niektórzy Podopieczni po raz pierwszy spotkali się z mieszkającymi w Zakątku alpakami, które mogli głaskać, przytulać, karmić i zabrać na spacer. Wzbudzało to u nich ogromne emocje i uśmiechy na twarzach. Część dzieciaków zaprzyjaźniła się nawet z osiołkiem oraz konikiem ????. Najodważniejsi korzystali z parku linowego – gratulujemy odwagi ????????! Piekliśmy wspólnie również kiełbaski nad ogniskiem ????.

Błogi czas umilały nam Panie Wiosenki „Pani Wiosna???? które malowały buźki, robiły kolorowe tatuaże, śpiewały i tańczyły razem z nami, a nawet nauczyły puszczać chętne dzieciaki- olbrzymie i cudnie kolorowe bańki mydlane. Bez względu na wiek ???? uczestniczyliśmy w rozmaitych konkurencjach i zabawach zespołowych???? Na sam koniec spotkania Panie Wiosenki modelowały balony z dzieciakami, a przede wszystkim dla dzieciaków – zwierzątka, kwiaty a nawet miecze ????.

Był to wspaniały czas na wspólną zabawę, zawieranie nowych znajomości i budowanie relacji ????. Mimo niepełnosprawności nasi Podopieczni przejawiali ogromne zainteresowanie dostępnymi atrakcjami ????. Ich szczęście i rozweselone buzie było widać na każdym kroku ????. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy sprawić wszystkim obecnym radość. Bardzo budujące jest dla nas to, że nasza praca i starania mają pozytywny odbiór.

❤ Dziękujemy za Waszą obecność, jest nam niezmiernie miło, że przyjęliście nasze zaproszenie i, że mogliśmy się spotkać z Wami, i wspólnie spędzić ten dzień ???? ????.