Spotkanie integracyjne 23.10.2021r.

23 października  w malowniczym Łowisku Wieniec odbyło się kolejne spotkanie integracyjne podopiecznych Fundacji Chomik – Ku Dobremu. W spotkaniu udział wzięło siedmioro podopiecznych naszej Fundacji. Julka, Emilka, Natalka, Kubuś, Krystian, Piotruś oraz Wojtuś przybyli razem z rodzicami i rodzeństwem.

Wspólne chwile dla dzieci pełne były kolorów, uśmiechów i nieskrywanych emocji. Dla  ich rodziców, zarządu i pracowników fundacji stanowiły możliwość lepszego poznania się i rozmowy o codziennych radościach i troskach.

Za zaangażowanie dziękujemy czterem fantastycznym wolontariuszkom ze Szkolnego Klubu Wolontariatu Szkoły Podstawowej w Szczytnikach oraz pani Marii, która po raz kolejny obdarowała nas wszystkich dobrą energią i  uśmiechem.

Naszym podopiecznym dziękujemy za super zabawę, a ich rodzicom za wartościowe spotkanie i świadectwo ogromnej troski i miłości jaką darzycie swoje dzieci.

Od słów lepiej przemawiają obrazy, dlatego zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego materiału filmowego  Wystarczy kliknąć tutaj a ponieważ tylu uśmiechów nie sposób zamknąć w jednej relacji, już niedługo pokażemy Wam obszerne sprawozdanie fotograficzne  z tego wydarzenia😀📷

Opowiedz o nas: