Podsumowanie sierpnia

Sierpień rozpoczeliśmy od intensywnych przygotowań do pierwszego fundacyjnego spotkania grupy naszych podopiecznych. Było planowanie, poszukiwanie dogodnego miejsca na sesję zdjęciową (choć i tak pogoda postanowiła zrobić nam psikusa) a nawet pompowanie balonów helem.

Na nasze spotkanie zaprosiliśmy podopiecznych wraz z rodzicami, zmagającymi się z podobnymi schorzeniami i trudnościami. Całość spotkania przebiegła w ciepłej i pełnej wzajemnej życzliwości atmosferze. Dziękujemy naszym gościom za ten piękny czas!

Staraliśmy się również dotrzeć do nowych osób potrzebujących pomocy i wsparcia. Liczne spotkania, rozmowy i poznawanie waszych historii, wszystko to uczy nas pokory i wdzięczności za każdą chwilę życia. Obecnie nasza Fundacja obejmuję wsparciem już 31 podopiecznych! Nasza fundacyjna rodzina rośnie w siłę!

Nasza Fundacja stale udziela wsparcia finansowego dla podopiecznych w zakresie turnusów, rehabilitacji, sprzętu medycznego jak i również innych bieżących potrzeb. W sierpniu odwiedzilii nas bardzo mili goście ze Wspólnota Burego Misia – Kraków. Dzięki współpracy naszej Fundacji z Firmą Chomik Gdów, przekazaliśmy produkty potrzebne na organizowany przez wspólnotę obóz dla osób niepełnosprawnych. Cieszymy się, że możemy Was wspierać!

Staramy się być aktywni w mediach społecznościowych, dzielić się z Wami naszymi działaniami i radościami. Nasza obecność w mediach społecznościowych to również duża możliwość dotarcia do osób potrzebujących.

W Naszej Fundacji odbywają się regularne spotkania Zarządu, na których omawiamy bieżące sprawy, dzielimy się pomysłami i wspólnie idziemy Ku Dobremu!

Planujemy kolejne spotkania dla Naszych podopiecznych i ich rodzin.

Zostańcie z nami!

Opowiedz o nas: