Podsumowanie marca w Fundacji.

Witajcie 🤗

Pora podsumować marzec, który przemknął nam jak szalony?
Czy Wy też macie takie odczucie? 🤔

To był miesiąc w którym dużo się wydarzyło 👉 Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn, pierwszy dzień wiosny spleciony ze Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa, zmiana czasu … czy coś pominęliśmy? 😉

W Fundacji też było aktywnie 😊
📌 Początkiem marca odbyło się pierwsze spotkanie naszych wyjątkowych Fundacyjnych Mam 😊 Upłynęło nam ono w niezwykle przyjaznej i ciepłej atmosferze ❤ Mamy dzieliły się swoimi przeżyciami oraz doświadczeniem i wiedzą 😊 W rozmowach wzajemnie się inspirowały, motywowały i dodawały sobie otuchy 😊 Oczarowały nas swoją siłą i wiarą. Była to też okazja do celebrowania Dnia Kobiet przy torciku i kawie 🥰
📌 W marcu przekazaliśmy zebrane zakrętki do skupu 💪. Fundusze, które pozyskaliśmy ze sprzedaży zakrętek, wspomogą dwoje naszych podopiecznych w opłaceniu rehabilitacji 🫶.
📌 Przekazaliśmy również nowe serce ❤ na zakrętki do Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Jaroszówce, które dumnie stoi i czeka na zapełnienie do pełna przez tamtejszych Uczniów 🍀.
📌 W marcu odwiedziliśmy: P. Krysię, p. Joannę, p. Beatę, Marcina i Alanka, Piotrusia młodszego oraz Piotra starszego 😉 Błażejka, Filipka, WTZ w Podolanach, ŚDS w Zagórzanach oraz WTZ w Czernichowie.
Podopiecznym WTZ w Czernichowie przekazaliśmy gipsowe baranki 🐑, na które wszyscy zareagowali niezwykłym entuzjazmem i od razu zostało zaplanowane ich użycie do świątecznych stroików 😄.
WTZ w Podolanach przekazaliśmy tunel ogrodniczy, w którym Podopieczni będą uczyć się sadzić oraz pielęgnować warzywa 🍅🥒🥬🥕.
📌 W tym miesiącu wsparliśmy naszych Podopiecznych w zakresie rehabilitacji, dofinansowaniu leków, czesnego za przedszkole. Służyliśmy pomocą w drobnych pracach porządkowych, załatwianiu spraw urzędowych, robieniu zakupów jak również wsparliśmy dobrym słowem i motywowaliśmy do dalszych działań 🥰 🫶.
🍀 Na placu budowy Centrum Rehabilitacji praca wre, widać realne postępy. Zalana została płyta fundamentowa oraz powstaje zbrojenie ścian podziemnego parkingu.

Co przyniesie kwiecień? Sami jesteśmy ciekawi 🤔 😍
Dziękujemy, że jesteście z nami ❤
Ściskamy Was serdecznie 🫂 🤗

Opowiedz o nas: