Podsumowanie listopada.

Witajcie, czas na podsumowanie listopada 😊 Mamy już tylko 15 dni do Świąt ❄🎄🎅 Teraz czas będzie niemiłosiernie szybko „biegł”. Będziemy myśleć coraz intensywniej o prezentach 🎁, porządkach 🦸‍♀️, daniach wigilijnych 👩‍🍳 … ale, ale wspomnijmy jeszcze, co działo się w Fundacji w listopadzie 🍂.

Ubiegły miesiąc był dla nas bardzo aktywny 🚗. Odwiedzaliśmy naszych podopiecznych m.in. Klaudię, p. Joasię, Leona, Błażejka, Marcelka, Marysię 🥰.

Mieliśmy też przyjemność odwiedzić zaprzyjaźnione z naszą Fundacją Warsztaty Terapii Zajęciowej, prowadzone przez Fundację im. Brata Alberta w Radwanowicach – Czernichowie. Panuje tam już iście świąteczna atmosfera 🎅 🎄 ✨ ❄️, pełną parą trwają przygotowania do kiermaszy świątecznych. Powstają piękne i jedyne w swoim rodzaju ozdoby, stroiki oraz szopki Bożonarodzeniowe, do których Fundacja Chomik – Ku Dobremu tradycyjnie zakupiła gipsowe figurki 😍. Uczestnicy warsztatów wykonują swoje prace z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem, oddając temu zajęciu całe serce 🥰.

Wzięliśmy udział w niesamowitym 🏓 Turnieju Tenisa Stołowego dla osób z niepełnosprawnościami w Środowiskowym Domu Samopomocy w Zagórzanach, który objęliśmy honorowym patronatem. Naładowaliśmy się pozytywnymi nastrojami i radością, widząc zadowolenie i tak wielki entuzjazm zawodników. 😊 Zostaliśmy w ramach podziękowania obdarowani pięknymi kartkami Bożonarodzeniowymi, które wykonali podopieczni na zajęciach plastycznych 🫶.

W listopadzie mieliśmy też przyjemność przedstawić działalność naszej Fundacji – członkom Rycerskiego i Szpitalnego Zakonu św. Łazarza z Jerozolimy. Łukasz przybliżył uczestnikom spotkania misję Fundacji, opowiedział o naszych podopiecznych, przedstawił też dalsze plany rozwoju – budowę Centrum Rehabilitacji. O tych planach Wam też opowiedzieliśmy 🥰 💪.

Po za tym, nadal, niezmiennie kilkudziecięciu podopiecznym finansujemy rehabilitację, leki 💕. Naszemu podopiecznemu – Leonkowi zakupiliśmy zapas żywności specjalnego przeznaczenia medycznego – NutriKid Multi Fibre. Sfinansowaliśmy zakup specjalistycznego wózka dla Błażejka 🤗. Pomagamy Podopiecznym w załatwianiu spraw urzędowych, medycznych. Jesteśmy w stałym kontakcie z Nimi, na bieżąco staramy się Ich wspierać, pomagać. Każdego traktujemy w sposób indywidualny, z należytym szacunkiem, aby odpowiedzieć na pojawiające się potrzeby 🤝 🫶.

Razem zmierzamy – Ku Dobremu 💕

Opowiedz o nas: