Podsumowanie lipca

Lipiec w Naszej Fundacji upłynął pod hasłem spotkań i nowości!

Śmiało określić możemy go miesiącem spędzonym w trasie. Udało nam się odwiedzić prawie wszystkich podopiecznych (w chwili obecnej Fundacja wspiera 20 osób).

Spotykaliśmy się i poznawaliśmy również nowe osoby, rodziny, którym chcemy pomagać. Każde spotkanie było dla nas wyjątkowe i ważne. Dziękujemy wszystkim, których odwiedziliśmy za ciepłe przyjęcie nas w swoich domach.

Od 1 lipca pracę w Fundacji rozpoczęła Paulina, która pełni funkcję pracownika socjalnego jak i pracownika ds. kontaktu z podopiecznymi. Niebawem opowiemy Wam coś więcej o historii powstania Fundacji oraz o wszystkich osobach ją tworzących, bez których nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy!

Nasza Fundacja stale udziela wsparcia finansowego dla podopiecznych w zakresie rehabilitacji, sprzętu medycznego jak i również innych bieżących potrzeb.

W tym miesiącu mieliśmy przyjemność gościć pana Wojtka, pracownika Dzieło Pomocy św. Ojca Pio z Krakowa. Dzięki współpracy z firmą Chomik Gdów, Fundacja mogła wesprzeć Dzieło w postaci przekazanych sprzętów i narzędzi ogrodniczych. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tak piękną inicjatywę!

Od lipca możecie nas również znaleźć na Instagramie! Staramy się być bliżej Was i pokazywać naszą fundacyjną codzienność.

W Naszej Fundacji odbywają się regularne spotkania Zarządu, na których omawiamy bieżące sprawy, dzielimy się pomysłami i wspólnie idziemy Ku Dobremu!

Planujemy również być bliżej Naszych Podopiecznych poprzez częstsze spotkania. Właśnie szykujemy się na duże wydarzenie, o którym na pewno usłyszycie!

Zostańcie z nami!

Opowiedz o nas: