Podsumowanie kwietnia.

Wiosna zawitała na dobre 🌞 z czego niezmiernie się cieszymy i to chyba najważniejsze 😍.
Niech słoneczko 🌞 i dobry nastrój nie mijają a wręcz odwrotnie – niech nakręcają nas pozytywnie, czego Wam i sobie życzymy 😍.

W kwietniu odwiedziliśmy Ritę, Piotrusia, p. Krysie, p. Asię oraz Beatkę.
Swoją obecnością zaszczycił nas niezastąpiony Marcin oraz Szczepan 🤩.

W kwietniu systematycznie woziliśmy samodzielnie zbieraną 💪 wodę brzozową dla naszej Podopiecznej p. Krysi. Z Wolontariuszkami pomogliśmy naszej seniorce przygotować podwórko oraz dom na Święta Wielkanocne i nadchodzącą wiosnę 🌷 🥀.

Mieliśmy drugie Spotkanie Fundacyjnych Mam 🫶, na którym nie zabrakło życzliwości, wsparcia, motywacji oraz pozytywnych fluidów 💫. Wszystko to za sprawą naszych cudownych Pań 🤩. Przyczyniły się też do tego piękne zapachy naturalnych olejków, suszonych kwiatów, z których za sprawą Asi tworzyłyśmy kule musujące oraz sól do kąpieli 🛀 🧼. Dziękuję jeszcze raz, za ten twórczy wieczór i mile spędzony czas 😍.

Byliśmy też organizatorami spotkania naszych Podopiecznych jak i innych chętnych, którzy chcieli zaznajomić się z ofertą OWiT Kraków 🫶. Przedstawiono nam dostępny do bezpłatnego wypożyczenia sprzęt asystujący, którym dysponuje ośrodek. Zaprezentowano również specjalistów, z których porad i konsultacji można skorzystać w siedzibie OWiT. Na spotkaniu byli również przedstawiciele PFRON Oddział Małopolski oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, którzy służyli swą wiedzą i w interesujący sposób opowiedzieli o koordynowanych projektach 😍.

Dzięki współpracy ze Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Jaroszówce udało się wspomóc jednego z naszych podopiecznych Wojtusia, chorego na DMD ❤️. Dziękujemy również Szkole i Przedszkole Samorządowe w Trąbkach oraz w Szczytnikach za zakrętki, które zbierają na wsparcie naszych Podopiecznych 💙 💚 🧡.

Na budowie naszego Centrum Rehabilitacji wznoszą się już mury podziemnego parkingu, widać już coraz więcej 💪.

🍀 Dziękujemy Wam 🫵 za to, że z nami jesteście ❤️! Że nam kibicujecie! 🤝🫶

🍀 Jesteśmy wdzięczni Raba Resort Gdów – Domki pod Krakowem za kolejne, życzliwe przyjęcie nas i naszych Gości 🥰.

🍀 Dziękujemy z całego serca ❤️ naszym Darczyńcom – p. Krystynie, p. Jackowi i p. Jarosławowi za wsparcie finansowe ❤️.

❤️ Jeśli chcecie wesprzeć nasze działania i budowę Centrum Rehabilitacji, będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na konto o nr. ❤️

41 1140 2004 0000 3102 7914 1229

Razem zmierzamy Ku Dobremu ❤️

Opowiedz o nas: