Podsumowanie czerwca

Słoneczny początek lata sprzyja spotkaniom a w czerwcu było ich naprawdę dużo!

Zapraszamy na podsumowanie czerwca w Fundacji Chomik – Ku Dobremu

Na początku czerwca mieliśmy przyjemność brać udział w Festiwalu Piosenki i Form Twórczości Osób Niepełnosprawnych w Podolanach. Podczas festiwalu artyści z całej Polski, zmagający się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami prezentowali publiczności swoje talenty. Wachlarz występów był bardzo szeroki, mogliśmy oglądać zarówno pokazy tańca, grę aktorską jak i słuchać przepięknych występów wokalnych. Fundacja Chomik – Ku Dobremu współpracuje i wspiera prowadzony przez Fundacja Osób Niepełnosprawnych w PodolanachWarsztat Terapii Zajęciowej.

Kolejnym bardzo ważnym dla nas wydarzeniem była uroczystość 35-lecia Fundacja im. Brata Alberta WTZ w Radwanowicach-Czernichowie Nasza Fundacja została nagrodzona medalem wdzięczności „Dobroczyńcom za serce i miłość” za wspieranie osób z niepełnosprawnościami – podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta. Od początku istnienia naszej Fundacji wspieramy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Radwanowicach-Czernichowie, współpraca ta została zapoczątkowana przez Chomik Gdów wiele lat temu a my jesteśmy jej kontynuatorami. Dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie!

Czerwiec to radosny czas dla dzieci, zaczynają upragnione wakacje. Właśnie z tej okazji świętowaliśmy wspólnie z wychowankami POW Kłaj Początek wakacji uczciliśmy spotkaniem przy grillu w pięknym przydomowym ogrodzie. Było nam bardzo miło poznać bliżej wychowanków placówki, ich historie i marzenia. Nasza Fundacja wspiera placówkę w zakresie wyposażenia kuchni i ogrodowego miejsca wypoczynku.

Regularnie odwiedzamy naszych podopiecznych, jesteśmy w stałym kontakcie. Odpowiadając na pojawiające się potrzeby wspieramy ich w zakresie dofinansowań do turnusów rehabilitacyjnych. W minionym miesiącu wsparliśmy naszą podopieczną Emilkę, przebywającą na turnusie w Mielnie oraz Szczepana, który ciężko pracował na turnusie w Mysłowicach.

Ps. Jeszcze kilka osobistych słów ode mnie. Niestety wraz z początkiem lipca kończę swoją stacjonarną pracę w Fundacji. Jednak nie rozstaję się z nią definitywnie, pozostaje nadal na łączach social mediów. Wszystkim podopiecznych i ich rodzinom ogromnie dziękuję za serce i ciepłe przyjmowanie mnie w swoich domach. Dziękuję Wam za ten piękny czas, za nasze rozmowy, spotkania i to, że wspólnie szliśmy ku dobremu. Wasza Paulina 😊

Opowiedz o nas: