Podsumowanie czerwca.

Z lekkim opóźnieniem 😘 pędzimy do Was z podsumowaniem czerwca 😍 🫶.

🍀 Najważniejszym wydarzeniem dla nas w tym miesiacu było uzyskanie statusu Organizacji Pożytku Publicznego! Tak więc od 1 czerwca oficjalnie działamy jako OPP! 😍 🤩 🥳.

🍀 W czerwcu świętowaliśmy Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca, zostaliśmy zaproszenie na XX Festiwal Piosenek i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych w Podolanach. 🎤 🎼 🩰 Pogoda początkowo nie dopisywała 🌦, ale gorąca atmosfera rozpalała serca obecnych gości, jak również i nasze ❤️. Członkowie różnorakich WTZ, ŚDS i WDK prezentowali z wielkim zaangażowaniem swoje talenty w spektaklach teatralnych, muzycznych, czy tanecznych 🥳 💪 💃.

🍀 Rozpoczęliśmy uczestnictwo w projekcie Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie. Gdzie pogłębiamy naszą wiedzę i poszerzamy horyzonty, aby Fundacja lepiej funkcjonowała 😊 📚 🖊.

🍀 Niezmiennie wspieramy naszych Podopiecznych w dofinansowaniu w regularnej rehabilitacji oraz leków. Naszemu podopiecznemu Marcelkowi dofinansowaliśmy, obiecany turnus, na który z przyczyn losowych nie mógł wybrać się 🧑‍🦽 w zeszłym roku. 🙂

🍀 Oczywiście z wielką przyjemnością odwiedzamy 🚗 naszych Podopiecznych ❤️, spędzamy z Nimi miło czas, rozmawiamy i wspieramy. Cieszymy się z nowych umiejętności, dużych i tych drobnych sukcesów. W tym miesiącu zawitaliśmy do Beatki, p. Asi, Klaudusi, Wojtusia, p. Krysi, Alanka oraz wybraliśmy się z Marcinem w odwiedziny do Daniela 🥳.

🍀 Na budowie Centrum Rehabilitacji została zalana płyta betonowa i mury pną się do góry 🧱 🤩.

Co przyniosą wakacje? Jesteśmy bardzo ciekawi … 🤔 🌞
Wiemy, że większość z naszych Podopiecznych spędzi czas na turnusach 🥰. Wyciągnijcie z nich Kochani ile tylko możecie 💪 🏋️ a wiemy, że jesteście w stanie dużo 😉
Po turnusach wypoczywajcie, ładujcie baterie, zwiedzajcie, relaksujcie się i oczywiście nie zapomnijcie o nas 😍

Opowiedz o nas: