Pierwszy Dzień Wiosny

Zacznijcie wiosnę razem z nami!

„Tak jak wierzysz, że nadejdzie wiosna, tak wierz również, że po dniach smutnych nadchodzą dni radosne.”

Pomimo tego, że obecny czas jest dla wielu z nas trudny, pełen niepokoju i strachu, dziś w pierwszy dzień wiosny chcielibyśmy napełnić Was wszystkich nadzieją i radością płynąca z pierwszych promieni wiosennego słońca!

Jednocześnie obchodzimy dziś również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Jeśli znacie takie osoby to z pewnością wiecie, że posiadanie dodatkowego chromosomu czyni te osoby wrażliwymi i kochającymi bezwarunkowo. Od osób z Zespołem Downa zawsze możemy uczyć się dostrzegania piękna w małych rzeczach jak i znajdywania pozytywnych stron w każdej, nawet trudnej sytuacji. Nie wiem czy wiecie ale od jakiegoś czasu prowadzimy również grupę Fundacja Chomik – Ku Dobremu Grupa Sympatyków.

Grupa ta powstała z myślą o byciu bliżej Was, lepszej komunikacji oraz możliwości wzajemnej współpracy i wsparcia. Grupa w założeniu ma dotyczyć głównie naszych podopiecznych i pomocy dla nich, także tej koordynowanej przez inne organizacje. Zamieszczamy tam także materiały dotyczące naszej Fundacji i pokazują nasze działania od zaplecza. Zachęcamy Was gorąco do dołączenia do naszej grupy i tworzenia razem z nami społeczności wzajemnej pomocy! Jeśli macie jakieś pytanie, problem lub chcecie się po prostu podzielić czymś wartościowym dołączcie do nas! https://www.facebook.com/groups/206110425002554

Opowiedz o nas: