Skromne życie Pani Krysi.

23 września- pierwszy dzień jesieni 🍂🍁 Dzień pochmurny, ale zza chmur wygląda i uśmiecha się momentami piękne słońce 🌤🌞 Chcemy zarazić Was uśmiechem, mamy nadzieję, że rozchmurzycie się gdy poznacie naszą kolejną Podopieczną 😊

Nasza niesamowita Seniorka – pani Krysia 😊 przeżywa „jesień swojego życia” 🫶👵

Nie bacząc na swoje ciężkie życie, choroby, samotność – jest pełna radości, wdzięczności. Nie traci poczucia humoru, oraz ogromnej wiary. Pomimo swoich lat oraz warunków w jakich żyje, wdzięczna jest za to, co ma. A ma niewiele – małe pomieszczenie zaadoptowane z budynku gospodarczego, w którym mieszka sama z dwoma kotkami🐈. Jest w nim niezwykle przyjemnie, a nasze rozmowy przy kawie☕️🍪 mimo, że nie są długie, przynoszą dawkę pozytywnej energii i zostają w pamięci na długo ❤

🍀 Wspieramy panią Krysię swoją obecnością, rozmową. A jako Fundacja Chomik Ku Dobremu staramy się także ułatwić jej codzienne życie; zakupiliśmy naszej Seniorce drobne akcesoria gospodarstwa domowego mn. suszarkę do ubrań. Zrobiliśmy również kilka schodków w środku, aby nasza podopieczna mogła bezpieczniej wchodzić do swojego pokoiku. Zamontowaliśmy daszek nad drzwi wejściowej i zabezpieczyliśmy je przed deszczem. Z racji tego, że budynek w którym mieszka pani Krysia jest usytuowany na stromym terenie, zrobiliśmy również poręcz, aby łatwiej można było wyjść.

Wspieramy Ją, bo naszą misją jest nie tylko pomoc kierowana dla osób chorych, niepełnosprawnych, ale też będących w ciężkiej sytuacji jak i osób starszych, samotnych.

📣 Przy tej okazji, chcielibyśmy zaapelować do Waszej wrażliwości i zwrócić uwagę na osoby starsze, samotne, które są wśród Was. Może to dalsza Ciocia a może to Pan z sąsiedztwa…. Oni nie poproszą o pomoc, Oni czekają na Was.

Zatroszczmy się o Nich! 🍂 ❤ 🍂 ❤ 🍂

Opowiedz o nas: