Pani Joanna – wrażliwa i pełna empatii …

Pani Joanna 😀– zawsze to Ona wyciągała do innych swoją pomocną dłoń 🤝 (czy to w pracy zawodowej, czy w życiu prywatnym), wrażliwa, przyjazna, ambitna, pełna empatii – tak można określić naszą kolejną podopieczną ‍😊.

W życiu nie zawsze układało się po myśli naszej bohaterki. Jak u każdego z nas, bywały chwile lepsze, jak i trudniejsze. Niestety na jej życie potężnym cieniem kładzie się podstępna choroba, która powoli odbiera radość życia 😒.

Pani Joasia ma niedowład prawej strony ciała, spowodował go guz, który wykryto na lewej półkuli. Wcześniej zdiagnozowano i operowano guza złośliwego na półkuli prawej 😞. Guz uciska głębokie struktury mózgu co powoduje problemy z poruszaniem się i koordynacją. Nie dość, że p. Asia porusza się przy pomocy balkonika, to ma problem aby wyjść czy zejść po bardzo stromych schodach, które prowadzą do jej mieszkania 😞. Zmagając się z chorobą Pani Asia może liczyć na wsparcie swojej córki (niestety nie mieszkają razem) oraz Mamy, która mimo podeszłego wieku i swoje choroby – pomaga Jej, ile może ❤️.

Mimo swoich przypadłości, pani Asia jest pogodną i uśmiechniętą Kobietą 😊. Docenia to, co zaoferowało jej życie 💗, jest przy tym niezwykle skromna 😊. Znajduje w sobie siłę do walki z chorobą 💪, ma też zajęcie, które pozwala Jej oderwać się od ciężkiej codzienności. Pasja naszej Podopiecznej jest również, poniekąd formą rehabilitacji ✍️.

Spełnia się w hafcie diamentowym 🥳. Swoją pasją „zaraziła” wnuka, może i Wam też przypadnie do gustu poświęcenie się tak pięknemu zajęciu? 😍 Nasza podopieczna zawsze lubiła dużo czytać 📚, niestety teraz jest to utrudnione, ze względu na chorobę. Pani Asia ma nadzieję, że wróci jeszcze do czytania książek, w czym i my kibicujemy, ma ich przecież jeszcze mnóstwo do przeczytania 📚 💪 😊

Fundacja Chomik – Ku Dobremu ❤️ 💚 wspiera Panią Joasię dofinansowując od kilku miesięcy jej rehabilitację, pomagamy jej także w finansowaniu zakupu leków.

Pozostańcie z nami w kontakcie, poznacie więcej historii naszych podopiecznych, razem zmierzajmy #KuDobremu #wdobrąstrone

Opowiedz o nas: