Odwiedziny u naszych podopiecznych

W ostatnim czasie postanowiliśmy odwiedzić naszych podopiecznych z dalszej okolicy. Choć środowy poranek nie przywitał nas promieniami słońca, tak więc postanowiliśmy wybrać się w podróż w jego poszukiwaniu. Z Gdowa udaliśmy się w stronę Wadowic a stamtąd w kierunku Andrychowa, pierwszym przystankiem na naszej mapie była wizyta w domu rodzinnym Miłosza, chłopca o pięknym uśmiechu i uroczych ciemnych włosach. Więcej o Miłoszku przeczytacie tutaj.

Kolejnym przystankiem podczas naszej podróży była wizyta u naszego podopiecznego Leosia. Leoś to chłopiec, który po chwili spotkania z nami zaraził nas uśmiechem i choć był zmęczony po zakończonej rehabilitacji, dotrzymał nam towarzystwa podczas całego spotkania i rozmowy z mamą. Więcej o Leosiu przeczytacie tutaj.

Nasz kolejny podopieczny, którego odwiedziliśmy to Patryk. Wraz ze swoją mamą przyjął nas z ogromną radością i entuzjazmem. Więcej o Patryku przeczytacie tutaj.

Ten pochmurny i deszczowy dzień okazał się niezwykły i pełen słońca, którym są przepełnione serduszka naszych trzech wyjątkowych chłopców. Dziękujemy bohaterom tej opowieści za pozytywną energię jaką niewątpliwie napełniliście nas na długi czas oraz mamom naszych podopiecznych za rozmowę oraz ciepłe przyjęcie nas w swoich domach.

Opowiedz o nas: