Mikołajkowe spotkanie w Dobrej.

Święta tuż, tuż ❄️ 🎄 ✨️ ❄️ . Każdy z nas, czy to mały 👧 , czy duży 🧔‍♂️ czeka z niecierpliwością na świętego Mikołaja 🎅 i Święta Bożego Narodzenia 🎄. Fundacja Chomik – Ku Dobremu, w tym magicznym miesiącu, udała się z nietypowymi towarzyszami – Elfami 🧚‍♂️ z Ani – Mani – animator zabaw dla dzieci w dość odległą podróż do Dobrej. Nie zatrzymał nas śnieg ❄️ ☃️ i oblodzone drogi! 🌨 ❄️ Dzielne Elfy i niezawodny Mikołaj dotarły do wychowanków SOSW w Dobrej z niezwykłą niespodzianką 🎁.

Spędziliśmy razem wspaniały czas! 🤩 🥳 Elfy wprowadziły nas i podopiecznych Ośrodka w świąteczny nastrój, zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu mikołajkowych piosenek 🎅 🥰 🥳.

Wspólnie oczekiwaliśmy na świętego Mikołaja. Elfy zdradziły nam, że świetnie znają Świętego i wiedzą że uwielbia On porządek, dlatego wspólnie z dziećmi wypolerowały parkiet na Jego przybycie 💪. Po czym wybrały tajny numer telefonu, i zaprosiły Go do środka 🎅.

Dzieci z niecierpliwością przebierały nóżkami, czekały i nasłuchiwali radosnego okrzyku ho ho ho! … Wyczekiwany, dostojny Gość przybył 🎅. Był zmarznięty, ale szczęśliwy, że dotarł do dzieci, które cały rok były grzeczne! Miał ze sobą upominki dla każdego, nawet dla Pań wychowawczyń. Rozdając podarki 🎁 nie pominął nikogo! Dzielnie pozował do zdjęć ze wszystkimi a na sam koniec dał się wyściskać szczęśliwym uczniom SOSW! 🤗 Radości było co niemiara, szkoda, że to nasze spotkanie minęło tak szybko.

Do zobaczenia w Nowym Roku!

Opowiedz o nas: