Joanna

 
Na życie naszej podopiecznej, potężnym cieniem kładzie się podstępna choroba, która powoli odbiera radość życia.
Pani Joasia ma niedowład prawej strony ciała, spowodował go guz, który wykryto na lewej półkuli. Wcześniej zdiagnozowano i operowano guza złośliwego na półkuli prawej. Guz uciska głębokie struktury mózgu co powoduje problemy z poruszaniem się i koordynacją.

Nie dość, że p. Asia porusza się przy pomocy balkonika, to ma problem aby wyjść czy zejść po bardzo stromych schodach, które prowadzą do jej mieszkania. Zmagając się z chorobą Pani Asia może liczyć na wsparcie swojej córki (niestety nie mieszkają razem) oraz Mamy, która mimo podeszłego wieku i swoje choroby – pomaga Jej, ile może ❤️

Mimo swoich przypadłości, pani Asia jest pogodna i uśmiechnięta. Zawsze to Ona wyciągała do innych swoją pomocną dłoń (czy to w pracy zawodowej, czy w życiu prywatnym), jest wrażliwą, przyjazną, ambitną, pełną empatii Kobietą. Docenia to, co zaoferowało jej życie, jest przy tym niezwykle skromna. Znajduje w sobie siłę do walki z chorobą, ma też zajęcie, które pozwala Jej oderwać się od ciężkiej codzienności. Pasja naszej Podopiecznej jest również, poniekąd formą rehabilitacji. Spełnia się w hafcie diamentowym. Swoją pasją „zaraziła” wnuka, może i Wam też przypadnie do gustu poświęcenie się tak pięknemu zajęciu?
Opowiedz o nas: