Podsumowanie wakacji.

Witajcie 🥳

Skończyły się beztroskie wakacje 😞, już prawie połowa września 😉 . Lato u schyłku, a my spieszymy z podsumowaniem ostatnich miesięcy 😊.

Były to dla nas intensywny okres, wiele spotkań, rozmów, różnych emocji… Ale wracamy już do codziennej pracy, doceniając to wszystko co mamy i czym możemy się z Wami dzielić 🥰

🍀 Starałam się odwiedzić większość naszych Podopiecznych, spędzić w miarę możliwości, więcej czasu na wspólnych rozmowach i zabawach z dziećmi.
Przemiłe chwile spędziłam z Kacprem i Kamilem piekąc przepyszne mufinki 🧁. Z Wojtusiem troszkę się pogimnastykowałam 🏋️‍♀️, z Zosią pokolorowałam 😉 z Klaudią bawiłyśmy się z kotkami 🐈oraz dobierałyśmy odpowiednią biżuterie 👑do naszych strojów 😉 Odwiedziłam również Sylwię, Marcelka, Karolka, Filipa, Oliwiera i cudowne siostrzyczki, Piotrusia, Beatkę, p. Krysię oraz p. Joannę. Poznałam Krystianka, Miłoszka i Leosia oraz świetną rodzinkę Emilki ❤

🍀 Uczestniczyliśmy z Łukaszem w warsztatach poświęconym Organizacjom Pozarządowym i Inicjatywom Społecznym, działającym na terenie Powiatu Wielickiego w zakresie usług społecznych 🖊. Był to świetny czas na poznanie się z innymi Fundacjami, Organizacjami, Stowarzyszeniami 🤝. Przedstawiliśmy swoje działania, misje, plany. Widzimy wspólne perspektywy oraz dalszą międzyinstytucjonalną współpracę 💪 .

🍀 Pomogliśmy przygotować też paczki misyjne dla dzieciaków z Cabo Verde w ramach projektu Adopcja Serca 💞, do których dokupiliśmy przybory szkolne 🎁.

🍀 Odbyło się również wakacyjne Spotkanie Fundacyjnych Mam. Tym razem gościła u nas psycholog p. Magdalena Markowicz, która poprowadziła nasze spotkanie w niesamowicie ciepłej atmosferze 🫶. Rozmawiałyśmy o emocjach, wdzięczności, zdrowych relacjach w których ważna jest komunikacja i szczera rozmowa. Istotnym stwierdzeniem, jakie wyniosłyśmy ze spotkanie jest to, aby pamiętać, że proszenie o pomoc i wsparcie to nie porażka, ale akt odwagi 💪 ❤️.

🍀 Na budowie Centrum Rehabilitacji widać spektakularne postępy. Po okresie żmudnych prac na poziomie podziemi, w lipcu i sierpniu budynek wystrzelił w górę 🏗 . Wakacje zaczynaliśmy od poziomu 0 a w sierpniu rozpoczęły się roboty związane z przygotowaniem zbrojenia pod płytę nad piętrem. Jeszcze chwila i zasadnicza bryła budynku będzie gotowa 🏣.

🍀 Odebraliśmy również duuuużą ilość zakrętek plastikowych ze SP w Szczytnikach, SP w Jaroszówce oraz z SP w Trąbkach 💪. Za co serdecznie dziękujemy ❤ I oczywiście liczymy na dalsze zapełnianie po same brzegi, naszych czerwonych serduszek ❤ 💪 😃.

Mamy nadzieję, że wakacje były dla Was wszystkich udane pod każdym względem, że odpoczęliście i ładowaliście swoje baterie na maxa 🥰.

Nam szkoda lata 🌞, chociaż jesień też jest piękna 🍂.

Opowiedz o nas: