2 Spotkanie Mam.

Spotkałyśmy się kolejny raz w Cafe Rabatka, aby wspólnie spędzić czas, bliżej się poznać oraz oderwać od codziennych obowiązków 😉. Tym razem frekwencja był wyższa, atmosfera luźniejsza 😆 Przyznaję, że rozmowy były tak intensywne, że ciężko było mi wbić się miedzy zdania Mam 😅 🫣.

Był to ciekawie spędzony czas na rozmowach przeplatany łzami oraz śmiechem ❤️. Oczywiście nie zabrakło pożytecznych informacji, rad, niezastąpionej wiedzy oraz luźnych rozmów (chyba na wszelakie tematy 🫣). Były historie o problemach naszych Podopiecznych, jakim całe Rodziny muszą stawić czoła. Mamy dzieliły się swoim doświadczeniem i były dla siebie wsparciem ❤️. Atmosfera była niezwykle przyjazna i pozytywna 😄.

Dzięki Asi ❤️, która przyjęła moje zaproszenie, otaczała nas woń uspokajających i aromatycznych olejków, które koiły i wyciszyły nasze emocje 🤩 🥰. Niespodzianką przygotowaną przez Asię, była możliwość zrobienia przez każdą z Mam kuli musującej bądź aromatycznej soli do kąpieli. Wszystko skomponowane było z naturalnych składników – jak suszone kwiaty, olejki eteryczne, naturalne ekstrakty z roślin ❤️.

Mam nadzieję, że wszystkie kule jak i sól, zostały wykorzystane podczas relaksacyjnej kąpieli, która w pewien sposób wpłynęła na pielęgnację ciała, poprawę samopoczucia i odprężenie. Bo przecież aromatyczna sól w połączeniu z ciepłą kąpielą ma pozytywny wpływ na organizm, pomaga w redukcji napięcia mięśniowego i stresu.

❤️ Jeszcze raz bardzo dziękuje Ci Asiu, za Twoja obecność. Za to, że poświęciłaś swój prywatny czas, aby podzielić się swoją wiedzą, talentem oraz doświadczeniem ❤️.

Po rozmowach z naszymi Fundacyjnymi Mamami, jestem przekonana, że spotkania tego typu maja sens i są potrzebne. Wskazuje też o tym fakt, że czas tak szybko nam minął, że same nie wiemy kiedy wybiła godzina 22! 🫣 🤭

Ps. Po spotkaniu jedna z Mam napisała króciutki wiersz … w tych kilku zdaniach pięknie ujęła sens tego co doświadczyła. Za Jej pozwoleniem, podzielę się nim z Wami … Dziękuję Mariola ❤️ ❤️ ❤️

Niby zwykła kula do kąpieli
A jednak…
Ma wielką moc
Potrafi oczyścić nie tylko ciało, ale głowę i duszę w pakiecie
Jej zapach przypomina o tym co mam zrobić
Kwiaty o tym, że mam w sobie zasoby siły o których zapomniałam.
Oczyszczenie
Tego było trzeba
Wypełnienie
Tylko tym co silne
Odpuszczenie
Tego co nie jest warte … ️

❤️ ❤️ ❤️ Kochane Mamy! do zobaczenia za miesiąc! ❤️ ❤️ ❤️

Ściskam, Marta 😉

Opowiedz o nas: